אתר חתונה אישי, רעיון מקורי לאירוע המושלם

אתר חתונה

באמצעות אתר חתונה יכולים הלקוחות לשתף את האורחים בכל פרטי האירוע. למשל: תמונות וקטעי וידאו מהאירוע, מידע על בני הזוג, היכן מתקיים האירוע, כיצד בדיוק מגיעים ועוד.

לאחר בחינה של האתר, והשירות המוצע, נראה כי צוות האתר עבד רבות על תוכן האתר וממשק הניהול לבעל האתר בכדי להקל כמה שיותר על בני הזוג ליצור לעצמם את האתר המושלם. כמו כן, הצוות יעזור לבני הזוג בעדכון נתוני האתר (תמונות, טקסטים וכו') וילווה אותו בכל צעדיו.

החתונות של היום הולכות ומתפתחות, בכל חתונה אנו מגלים דברים חדשים, רעיונות מקוריים ומגניבים שגורמים לאירוע הכל כך חשוב הזה להפוך למושלם שכולם יזכרו אותו, אתר החתונה נותן את הדרך המושלמת לשתף את הסביבה ביום המאושר בחייכם על כל מרכיביו. בעזרת אתר החתונה תוכלו לגרום לאירוע שלכם להיות מושלם באמת!

באמצעות האתר תוכלו לשתף את כולם ברגע המאושר בחייכם! תוכלו להעלות תמונות וקטעי וידאו, לספר איך הכרתם, איך הייתה ההצעה ועוד חוויות מיוחדות ומרגשות., לתת לאורחים אפשרות לברך אתכם אונליין, לקבל פרטים על האירוע ועוד הרבה הפתעות נוספות.

1. למה ? ? ?
החתונות של היום הולכות ומתפתחות, בכל חתונה אנו מגלים דברים חדשים, רעיונות מקוריים ומגניבים שגורמים לאירוע הכל כך חשוב הזה להפוך למושלם שכולם יזכרו אותו, אתר החתונה נותן את הדרך המושלמת לשתף את הסביבה ביום המאושר בחייכם על כל מרכיביו.
2. "התמונות שבאלבום"
בסופו של דבר את התמונות של האירוע יזכו לראות רק הקרובים אליכם באמת. אתר החתונה שלכם נותן אפשרות לצפייה בתמונות לחברים מהעבודה, מכרים רחוקים מחו"ל וגם לאלו שלא השתתפו באירוע. כך כולם (אבל כולם) יכולים ליהנות מהאירוע המדהים שהיה לכם.
3. כמה אורחים יגיעו?
לכל חתונה יש מאות מוזמנים ואף פעם לא נדע כמה בדיוק יגיעו, גם כאשר נבקש לקבל אישורי הגעה מהאורחים, זה יעשה טלפונית (מאות שיחות טלפון) ויגרום להרבה כאב ראש לבני הזוג. בעזרת אתר החתונה תוכלו לקבל רשימה מסודרת עם רשימת האורחים שבאים לאירוע אונליין.
4. הכלה, החתן וכיצד הכל התחיל
לכולנו הזדמן להגיע ללא מעט אירועים בהם לא הכרנו איש מבין האורחים בחתונה ולעיתים גם לא את בעלי השמחה עצמם. בעזרת אתר החתונה גם המכרים הרחוקים יוכלו לקבל מידע על בני הזוג ועל סיפור ההיכרות ביניהם בלחיצת כפתור.
5. האם האורחים באמת מכירים אותנו?!
באמצעות אתר החתונה תוכלו להזין מספר שאלות עליכם ולאחר מכן לתת לגולשים לבדוק עד כמה באמת הם מכירים אתכם.
6. לא רק חתונה
אתר החתונה ייתן לכם אפשרות לעדכן את כולם בפרטים גם אחרי החתונה בתמונות החתונה, ירח הדבש, קליפ של התינוק צועד את צעדיו הראשונים ועוד.
7. ברכות מהחברים
תנו לגולשים אפשרות לברך אתכם אונליין ולא רק על המעטפה של השיק כשכולם מחפשים עטים ולא באמת חושבים מה לכתוב.
8. רעיון מקורי ומיוחד
קיימים כ"כ הרבה רעיונות מקוריים לחתונה כאשר מרובם נהנים בעיקר בזמן האירוע. באמצעות אתר החתונה, יוכלו כולם ליהנות גם לפני וגם אחרי האירוע לעוד שנים רבות.
9. אין מספיק מקום בהזמנה
האם נתקלתם כבר בהזמנה שמכילה כ"כ הרבה פרטים על החתונה שלכם?! אתר החתונה נותן לכם אפשרות להציג את כל הפרטים החשובים של האירוע בקלות.
10. "זה מה שנשאר . . ."

בסופו של דבר, רוב האורחים (אם לא כולם) ישכחו את המסיבה המושקעת שעשיתם, את הזמר שהבאתם, את האוכל הטעים, את החופה, את הזיקוקים, את הקליפ המרהיב ואת כל ההשקעה והאפקטים שכ"כ השקעתם בהם.

ההצבעה שלך: ריק Average: 5 (2 הצבעות )