הכניסה לחופה

כניסה לחופה

איך לבחור את הכניסה לחופה המושלמת

כל אישה וגבר מכירים את זה. בין אם הם עברו את זה ובין אם עדיין הדבר בגדר חלום בהקיץ. הרגע של הכניסה לחופה. אותו הרגע בו מכריזים זוג האוהבים הצעירים על ברית האהבה ביניהם וחותמים בנשיקה. מאות עיניים דומעות ברקע, אווירה מרגשת, שניות גדושות אהבה אשר מהוות חלק מאירוע של פעם בחיים. כניסה לחופה הינה אולי הרגע החשוב ביותר בחתונה, ויש אף שיגידו בחיים.

מה משפיע על כניסה לחופה?

חזרות חוזרות ונשנות של הצעידה לחופה, תיאום מושלם בין השושבינים, ספירת צעדים מבעוד מועד, חישובים ותיכנונים מדוקדקים. כך מתחילה לה כל כניסה לחופה. אחרי הכל, אף אחד אינו רוצה להרוס לעצמו את הרגע הכה מיוחד הזה.

ראשית, חשוב לציין שכניסה מרשימה לחופה אינה הצעידה עצמה בלבד אלא שיכלול של שאר מרכיבים. אולם האירועים עצמו, מהווה שחקן מרכזי באיכות הטקס. אולם מפואר, גדול ויוקרתי, בוודאי יעשה חסד עם כל כניסה לחופה, שכן הוא למעשה התפאורה והאווירה שמסביב. עיצוב  החופה עצמה, צבעיה, גודלה וצורתה, גם הם יוסיפו לדרמטיות והייחודיות של הכניסה עצמה.

שיר כניסה לחופה

כמובן שאי אפשר שבלי מוסיקה. מה יתנגן באוזניי האורחים, המשפחה, ובעיקר הזוג הצעיר, בזמן כניסתם לקוביית האוהבים(החופה) ? אפשרויות מומלצות הן שירי אהבה מרגשים ורומנטיים.

Unchained Melody של יו-טו, Lay Lady Lay  של בוב דילן,  And I Love Herשל החיפושיות  או Just the Way You Are של בילי ג'ואל הרומנטיקן. יש שיעדיפו שירים עבריים כגון "ברית עולם" של מתי כספי, "קח לך אישה" של שלום חנוך או "ואיך שלא" של אריאל זילבר\מוש בן ארי. רעיון אף יותר מקורי וטוב לא פחות הוא נגן נבל, פסנתר או צ'לו, בשידור חי, במקביל לרגעי כניסה לחופה.

באושר ועושר עד עצם היום הזה

לסיכום, כניסה לחופה, ספק הרגע המשמעותי והמכונן ביותר בחייהם של החתן והכלה, הינה סך כל המרכיבים המוזכרים קודם לכן. בחירת שיר רקע מתאים, הנבחר על ידי הזוג עצמו, ביחד עם עיצוב חופה ייחודי, אולם אירועים יפהפה וכמובן חברים טובים השותפים לשמחה, ישפכו על רגעים אלו אור חיובי של שמחה, עומק ואהבה.

 

ההצבעה שלך: ריק Average: 5 (1 vote)