חתונה בצפון

חתונה בצפון

המלצות וטיפים על חתונות בצפון

כולנו חולמים על חתונה מושלמת. כזו שתהמם את האורחים ותגרום אפילו לאבות הקשוחים ביותר להזיל דמעה. חתונה יפה, טהורה, עם להקה שנבחרה בפינצטה ומוזיקת רקע נעימה, חתונה עם ריקודים ואווירה של אושר.

חתונה עם טעם טוב, החל מהמנות פתיחה וכלה בקינוחים המתוקים. ילדים קטנים מחויכים וזרי פרחים צבעוניים בכל פינה. אבל, עם השאיפות האוטופיות עולה שאלה, אולי החשובה מכולן,  היכן לערוך את החתונה? האם תהיה זו חתונה בצפון, חתונה בדרום או שמא חתונה באולם אירועים קרוב לבית?

חתונה בצפון

חתונה בצפון היא אכן אופציה כדאית ומומלצת. אולי בגלל האוויר הצח שטעמו חופש ודרור, אולי זה הנופים המרהיבים, שלל גווני הירוק והטבע הארץ ישראלי, ואולי זה בכלל הריחוק מן הבית אשר גורם לנו להתנתק ולו לכמה שעות משגרת החיים ופשוט להינות מהרגע. כך או כך, רבים הזוגות אשר בחרו, ובצדק, לכונן את חתונתם מעל קו רוחב חדרה.

המוני זוגות צעירים מתכננים אירוע חתונה גרנדיוזי. רעיונות מקוריים ושוברי שגרה לחתונה כבר אינם נחלתם הפרטית של מיעוט נלהב. חתונה בצפון אינה מוגבלת לרעיונות אלה בשל מיקומה הגיאוגרפי, להיפך. החל מוילות פרטיות ואחוזות ישנות ועד מלונות בוטיק יוקרתיים, חתונה עם בריכה, חתונה בטבע, חתונה על חוף הים ואף חתונה בכרם יין, כל אלה הם רק חלק מהאפשרויות הרבות אשר מציע הצפון השקט.

אמנם, כאשר חושבים על חתונה בצפון יש לקחת בחשבון עוד גורם אחד – מהיכן מגיעים האורחים. במידה והאורחים מגיעים מרחוק, ניתן ואף מומלץ לחשוב על הולנת האורחים במלונות סמוכים או השכרת חדרי שינה בקרבת האירוע. בכל מקרה, חתונה בצפון היא עסק שהולך וצובר תאוצה. עשרות גני ואולמות אירועים, חברות קייטרינג, מסעדות ושלל מלונות בצפון רק הופכים את העניין לפשוט וקל לביצוע.

איכות ללא פשרות

נכון, אמנם חתונה בצפון משמעותה מחיר גבוה יותר מחתונה ממוצעת במרכז, אך העלות הופכת במהרה לשיקול מינורי בתמורה ליתרונות הרבים של הצפון השקט והיפהפה, ביחד עם חוויה של פעם בחיים.
שיהיה בהצלחה ומזל טוב, כמובן.

ההצבעה שלך: ריק Average: 4 (2 הצבעות )