חתונה לבנה

חתונה לבנה

ארגון חתונה לבנה

כמו בכל דבר גם בחתונות קיימים טרנדים שונים בסגנון, באופי ובעיצוב. אחד הרעיונות המדליקים והחדשניים שיש בשנים האחרונות נקרא חתונה לבנה. מדובר בחתונה ייחודית ומקורית שבעיני רבים מוסיפה רבות לעיצוב ולסטייל של האירוע.

חתונה לבנה כשמה כן היא, הינה חתונה בה הכל, אבל הכל – צחור כשלג.

החל משמלת הכלה הבוהקת וחליפת החתן ספק מלאך, ועד לובן הורדים הריחניים והחופה הלבנה.

מוילונות האולם ועד למפות השולחנות. הטוהר והרכות של הצבע הלבן עוטף את כולם ברוגע ומשרה אווירת נועם שאין שנייה לה. זאת מתוך המחשבה כמובן, אין אירוע מתאים יותר לאופי הלבן מאשר חתימת ברית האוהבים בין זוג צעיר ורענן.

כללים בארגון חתונה לבנה

כאשר מחליטים על חתונה לבנה צצות להן כמה בעיות. למשל, איך כופים על מאות מוזמנים להתלבש בצבע אחיד. הרי כל אחד אוהב להיראות שונה, להיות ייחודי ולהיראות ככל העולה על רוחו.

ובכן, האחריות מוטלת על בני הזוג או לחילופין כותבי ההזמנה. נוסח ההזמנה לאירוע כמו חתונה לבנה, רצוי שיהיה ידידותי ומבקש, מאשר כפייתי והוראתי.

למשל: "נשמח מאוד אם תכבדו את בקשת הזוג הצעיר בלבישת בגדים לבנים...", לדוגמה, הינו נוסח מומלץ, שלמעשה הוא משפט ובקשה כאחד, אשר משדר הזמנה ומשפחתיות.

כמו כן, רצוי להסביר למוזמנים הנכבדים שרעיון האחידות הלבנה הינו משמעותי ובעל ערך רב עבור החתן והכלה. בנוסף, עלינו לדאוג שהמוזמנים ירגישו חלק מהאירוע, איזשהו גורם מוסיף לטקס הראוותני, ולא כמי שנכפה עליו להשתתף בהצגה. אחרי הכל, עת שהחלטתם על חתונה לבנה, מעטים המוזמנים אשר יביכו עצמם בחוסר טקט הנראה כחולצה אדומה, בעוד הם שוחים בערב רב של אורחים צחורים.

שחור או לבן

לסיכום, חתונה לבנה הינה אירוע מקסים ומיוחד הדרוש השקעה ותשומת לב ואכן, חתונה מסוג זה היא עדיין נחלתם הפרטית של קומץ שוברי שגרה. אם כבר בתקופה של קבלת החלטות עסקינן, והחלטה נוספת מצדכם היא להתחתן בלבן, חתונה שכזו יכולה בהחלט להיות טקס מרהיב ויוצא דופן עליו ימשיכו להתלחשש הקרובים אליכם-בנימה חיובית, אוהדת ולבנה כמובן.

 

ההצבעה שלך: ריק Average: 3 (1 vote)