אז נרים כוס יין?

כוס יין

ההחלטה על חתונה

הגבר כבר שאל את "השאלה" בליווי טבעת נוצצת מתוך קופסת קטיפה? האם ניהלתם את השיחה על "יחסינו-לאן?" החלטתם שאתם רוצים חתונה? מזל טוב!!!
לאחר שהגעתם ביחד לתובנה לגבי העתיד המשותף שלכם, הגיע הזמן להתחיל לארגן את החתונה.

דרכים לבשר על דבר החתונה

הדבר הראשון שיש לעשות הוא כמובן לספר לאנשים החשובים בחייכם, על כך שבקרוב תתקיים חתונה בשעה טובה. משמעות הדבר הוא שיש לכנס את הגרעין המשפחתי המצומצם למפגש שגרתי כמו למשל ארוחת צהריים בשבת. אותה בשורה תתאפיין בחיוך הדדי והשפלות מבט משותפות שיסגירו שאתם חולקים סוד שעומד להתגלות בכל רגע, "אממ...אנחנו מתחתנים!".
כולם יופתעו לטובה, יצהלו ויתחילו לדוש בפרטי היום המיוחד הבא עליהם לטובה.

דבר שני, הוא החברים. יש כאלה שיעדיפו את הגרסה המיושנת, לספר בעל פה או בטלפון ויש את הגרסה של שנות ה - 2000, שינוי הפרטים האישיים בפייסבוק מ - "in a relation" ל – "Engaged to".
אם עד עכשיו לא שמתם תמונה משותפת בפרופיל, אז כדאי, שכל החברים בפייס ידעו עם מי אתם מתחתנים.

סידורים, סידורים, סידורים

רשימת הדברים שיש לעשות לפני שמתחתנים היא ארוכה, ושפע האטרקציות שיכולות להיות בחגיגת חתונה הוא עצום. מסיבת החתונה מורכבת מהרבה מאוד פרטים כמו, אולם אירועים, קייטרינג
, תקליטן, בר, הזמנות, עיצוב, לבוש, טבעות, והרשימה עוד ארוכה. בימינו כל חתונה יכולה "ללבוש" אופי משלה, חתונה ירוקה-אקולוגית, חתונה ביער ,על שפת הים, בגן אירועים ועוד ועוד.
האינטרנט הוא מקור לקבלת רעיונות על ארגון חתונה ובין היתר כמובן, ריכוז בעלי המקצוע הרלוונטיים, כמו למשל מפעילי מפלי שוקולד.

מי אוהב לארגן חתונה?

יש אנשים שמאוד נהנים מכל ההכנות שהן חלק מארגון חתונה ויש כאלה שמאוד "סובלים" ולכן נעזרים בשירותי הפקת אירועים
. אותם מפיקי חתונות מסייעים בטיפול בפרטים הרבים של ארגון חתונה. מדובר בשירות שעולה כסף אך יש כאלה שיעדיפו לשלם אותו על מנת לשמור על השפיות שלהם. גם במקרה של עזרה חיצונית חשוב לשים לב ששומרים על אופי חתונה שמאפיין את הזוג הצעיר, כי זה היום שלהם.

ההצבעה שלך: ריק Average: 3 (2 הצבעות )