חתונות - מה הולך להיות בקיץ 2011?

חתונה בקיץ

גיל 25 הוא הגיל הממוצע בישראל שבו אנחנו מתחילים לשמוע ולהגיד את המילה "חתונה" בתדירות יותר גבוהה ממה שהיינו רגילים. פתאום כולם מחליטים שהם רוצים חתונה. החברים שלנו, ולעיתים מזדמנות אפשר גם לשמוע על חברים של חברים שלנו, אשר החליטו שהגיע הזמן להתקדם לשלב של חתונה ביחסים, ולקחת חלק ממוסד הנישואין כ"דת משה וישראל". הקטע האירוני הוא, שישנן הרבה חתונות, אנחנו מרגישים מחויבים להגיע לכל חתונה, והארנק שלנו תמיד מביע קולות התנגדות נחרצים.

עובדה ידועה היא שרוב החתונות מתקיימות בחודשי אביב- קיץ, שבישראל הם חודשי מאי עד אוקטובר. עם זאת, לפעמים גם ניתן לקבל הזמנה אל חתונה בתחילת חודש נובמבר. הרבה זוגות רוצים שתהיה להם חתונה בלתי נשכחת, ומשקיעים זמן רב בתכנון החגיגה עד לפרטים הקטנים.
בדרך כלל, כל זוג רואה לנכון חלק מרכזי אחר שיהפוך את החתונה להנאה גדולה עבור האורחים שלו.

אוכל של חתונה

יש זוגות שמוצאים את נושא האוכל כמרכזי, במידה ורוצים חתונה שתחשב למוצלחת. זוגות אלה משקיעים הרבה זמן בטעימות אצל חברות קייטרינג למיניהן. הם מתעסקים בחשיבות אופן ההגשה של האוכל ובשאלות כגון, האם לפני או לאחר החופה?והאם בופה או הגשה לשולחנות?

אלה הרוצים ששלב האוכל יהיה מיוחד, בוחרים באטרקציות כמו ה "שולחן ברזיאלי". מדובר בצליית ובישול הבשרים אל מול עיני האורחים ב"מטבח פתוח". החוויה הרב חושית והגסטרונומית שעוברים האורחים מספקת את האפקט הרצוי שאחרי החתונה לא מפסיקים לדבר על כמה שהאוכל היה מצוין.

הנאה של חתונה

זוגות אחרים שמים להם למטרה שכולם ירקדו כל הזמן. הם מחפשים המלצות בפורומים באינטרנט ומחברים קרובים, על התקליטן האידיאלי שיעשה להם חתונה מיוחדת. מעבר לתקליטן מוצלח, קיימים עוד כל מיני סוגי גימיקים שהופכים את החתונה לחגיגת ריקודים אחת גדולה.

יש כאלה שמאמינים ש"עם האוכל בא התאבון" ופותחים את הריקודים עם הופעה של להקת רקדנים מקצועיים שמופיעים ועושים "שמח". גימיק נוסף שמבוסס על מסיבות כיתה מכיתה ד' הוא חלוקת פרסים מיוחדים למי שרוקד: דיסקים, תכשיטים זוהרים כמו ביום העצמאות, ממתקים ועוד כל מיני פרסים מגניבים.

תחום החתונות, מתפתח בקצב מהיר מבחינת האטרקציות והגימיקים הקיימים. חתונות 2011 כבר לוקחות אותנו למימד אחר של הנאה וקסם.

ההצבעה שלך: ריק Average: 4.8 (4 הצבעות )