המדריך לירח הדבש המושלם

ירח דבש

דמיינו מצב - אתם שוכבים על החוף, החול לבן, הגלים נושקים לרגליכם, את מחזיקה קוקטייל טרופי, הוא מחזיק בידך ושניכם שוקעים בתרדמת עמוקה של אהבה. אתם יכולים להפסיק לדמיין ולהתחיל לארוז. כדור הארץ מציע מגוון רחב של מקומות ונופים שרק מחכים שתגיעו לכבוש אותם.

לאלו מביניכם שלא ממש אוהבים טבע, חול, מים או שמש יוקדת, תמיד תוכלו לצאת לירח דבש רומנטי בשלל מדינות אירופה.
אז לאן כדאי לטוס לירח הדבש ?
יש כמה אופציות רומנטיות להפליא ביניהן :
פאריז : עיר האורות , הלילות של פאריז בשדרות השאנז אליזה יהיו בלתי נשכחים. קצת יקר, אבל ירח דבש בבירה הצרפתית הוא אחת האופציות הנפוצות בקרב הזוגות הנשואים הטריים.

ונציה: את ובעלך יושבים משולבי ידיים בגונדולה כשהגונדולר שר לכם סרנדות באיטלקית , נשמע ציורי ? ןבכן - זוהי ונציה , אחת הערים הרומנטיות ביותר בעולם.

המזרח הרחוק : תאילנד , הודו , נפאל או כל מדינה אחרת באזור - האיים במזרח הרחוק יעניקו לכם חוויות שתזכרו לעד. אתם תכנסו לעולם המופלא של המזרח , והקסם יישבה אתכם. מבלי לשים לב יעברו חודשים כמו ימים והזמן יטוס. החיסרון : יקר מאוד ודורש אפשרות הינתקות ארוכה מחיי היום-יום , אפשרות שלא כל אחד מסוגל לעמוד בה.

דרום אמריקה : חופים לבנים , שמיים תכולים שמתחברים לאופק הים הכחול, קוקטיילים טרופים מכשפים וריקודים סוערים אל תוך הלילה. חופשה חלומית בחופי ברזיל למשל תעניק לכם את כל האפשרויות שדרום אמריקה יכולה להעניק לכם - תרגישו בתוך חלום.

יוון : האופציה הזולה יותר(באופן יחסי). גם ביוון איים ציוריים ורומנטים להפליא כמו סנטוריני למשל.

אז לאחר הזמן והעבודה הרבה שהושקעו בתכנון החתונה תמו, כעת נותר לתכנון את ירח הדבש. בהצלחה!

ההצבעה שלך: ריק Average: 4 (1 vote)