צילום אירועים - סטילס, וידיאו, ואולי אינטרנט?

צילום אירועים

נסיון החיים מלמד, כי הזכרון המשמעותי ביותר מאירועים אותם חגגנו נצור בתמונות. בכוחן של אותן תמונות להעלות חיוך על פנינו ובעיקר להעלות זכרונות שנשמרו על גבי נייר הצילום. כל זאת, הופך את ענף צילום האירועים למאד אטרקטיבי (ומאד יקר).

השירותים המוצעים כיום בענף צילום האירועים הינם רבים ומגוונים - מה שגורם לעיתים לקשיים בבחירת "הצלם המושלם".

אז מה מציעים לנו בעצם?

- צילום סטילס רגיל או דיגיטלי - לדעתי התוצר הערכי ביותר מכל אירוע הינו אלבום תמונות מסודר ומעוצב דרכו ניתן לחוות מחדש את הזכרונות בכל רגע בו אתם מעוניינים. מומלץ בחום ושווה כל שקל. דעו, שיש יתרון לצילום הדיגיטלי, שכן הדיסק שמקבלים לאחר האירוע ובו התמונות מהאירוע קומפקטי, נייד, וניתן לקחת אותו (ולא את אלבום התמונות הכבד ויקר הערך) לכל מקום על מנת להראות את התמונות לחברים ולמשפחה). יתרון נוסף, הוא שניתן לשכפל לכל החפץ בכך תמונות מהדיסק ללא צורך לשלם כסף נוסף על פיתוח (משמעותי!).

- סרט וידיאו/DVD של האירוע - נדוש, ארוך, משעמם, אך הכרחי. בכל שנות נישואי צפיתי בסרט החתונה שלי רק פעמיים - פעם אחת עם בעלי ופעם נוספת עם כל המשפחה, ומאז הוא קבור עמוק בתוך הארון (ולמען האמת ילדתי כמעט הקליטה עליו תוכנית שהיא אוהבת בטעות...). נראה כי רובם המוחלט של הזוגות המתחתנים כן מזמינים צילום וידיאו לאירוע שלהם, אולם אני ממליצה לא להשתגע בסכום הכסף שמוציאים על כך.

בנוסף לשירותי הצילום המסורתיים אותם מציעים רוב הצלמים ללקוחותיהם, קיימות מספר אטרקציות נוספות הקשורות לעולם הזה, וביניהם צילום אינטרנט ושכפול דיסקים עם תמונות האירוע לכל האורחים תוך כדי האירוע.

צילום אינטרנט - מתי בפעם האחרונה יצא לכם לראות תמונות מאירועים בהם הייתם? לא כל כך הרבה אני מניחה, וחבל, שכן אני לדוגמא, שמשתייכת גם לאלו שלא יצא להם לראות תמונות מאירועים כמעט בכלל, אוהבת מאד תמונות. איך פתרו את הבעיה? - אינטרנט. שירות צילום אינטרנט, כמו שמציע פורטל חוגגים בכיף, הינו שירות המאפשר לכם, החוגגים, להעלות את התמונות מהאירוע שלכם לרשת (ולא משנה אם אתם מתחתנים, נולד לכם בן או נולדה בת, חוגגים ברת/בת מצווה וכדומה). כך, כל האורחים יכולים להנות מהתמונות של עצמם ושל חברים בלחיצה על העכבר באתר חתונה אישי משלכם. אבל איך כל האורחים יידעו שהתמונות שם שאלתם?
חלק מהשירות הינו יידוע כל האורחים על הימצאות התמונות ברשת. במידה ויש לכם קרובים/חברים/משפחה מחוץ לארץ, שירות זה הינו יותר משמעותי עבורכם, שכן שימוש בשירות זה יאפשר גם להם לראות את התמונות.
אגב, זה לא יקר...

שכפול דיסקים עם התמונות תוך כדי האירוע - שירות נחמד, שמהותו מתן דיסקים עם תמונות האירוע לכל האורחים עם צאתם ממנו. מגניב, אבל קצת מרגיז שחלק מהאורחים יראו את התמונות לפני... בכל מקרה, זה גם קצת יקר...

מקווה שעזרתי להחליט מה לעשות ובמה לבחור, ושיהיה לכולכם רגעים קסומים גם באירוע וגם בשאר החיים.

ההצבעה שלך: ריק Average: 5 (1 vote)