שירי חתונה למתחתנים

שירי חתונה , שיר לחופה , ריקוד הסלואו

בעזרת מדריך זה תוכלו לקבל את כל הידע והכלים על מנת לבחור בשירי החתונה הטובים ביותר.

שירים ומוסיקה בחתונה – זה כל כך חשוב ?

אולם החתונה מעוצב להפליא. פרחים ונרות ריחניים וקישוטים מיוחדים באזור קבלת פנים ועל השולחנות מספקים את התחושה של משהו טוב באוויר. הכלה כבר לבשה את השמלה, החתן יפה תואר ונרגש, אנשים מתחילים להגיע לאולם. הדבר הראשון שיעורר את התחושה שלהם הוא ... המוזיקה והשירים בחתונה.

תכנון האירוע - בחירה נכונה של המוסיקה ושירי החתונה.

שירי חתונה הם גורם חשוב מאוד שיש לקחת בחשבון בעת תכנון החתונה שלך. הם קובעים את מצב הרוח ואת הטון הכללי של הערב, תוך שהוא מאפשר לכם לבטא את רגשותיכם ואופייכם המיוחד דרך המוסיקה. חשוב להתייחס ולכבד את בקשות המשפחה של 2 הצדדים , ולהשתדל לא לתת לאף צד הרגשה של קיפוח , במיוחד בחתונות של עדות שונות. אתם לא רוצים לראות את משפחתה של הכלה נסערת במהלך האירוע וכועסת על כמות המוסיקה המזרחית שהחלטתם לשים. שתפו את משפחותיכם בבחירת השירים , תנו להרגיש חלק מתהליך התכנון. האירוע יהיה הרבה יותר שמח אם כולם ירקדו יהנו מהמוסיקה אבל זכרו שלא תמיד אפשר לרצות את כולם , ובסופו של דבר מה שחשוב – זה מה שאתם רוצים ומרגישים לנכון.

סוגי השירים והמוסיקה בחתונה

מוזיקה בדרך כלל היא לא הדבר הראשון שאתה חושב עליו כאשר אתה שומע את המילה "חתונה" , אבל שירי החתונה הם חלק ענק מהחתונה ומקבלת הפנים. מוסיקה טובה ובחירת שירים מוצלחת הינו מתכון בטוח לחתונה שמחה ומרגשת.

מוסיקה ושירים לאזור קבלת הפנים

באזור קבלת הפנים כאשר האורחים רק הגיעו, מוסיקה רכה ומרגיעה יכולה להיות ברקע. מוזיקה מסוג זה תפחית את הרעש, ואם תשחקו בווליום הנכון, השיחות באזור מלא באנשים יהפכו לקלות יותר ואנשים לא יצטרכו לצעוק (כפי שלעיתים קורה).

שיר לחופה

השיר הכי חשוב שיהיה במהלך החתונה הוא שיר החופה. זהו רגע השיא של הערב , בו החתן והכלה צועדים לעבר החופה, כאשר כל העיניים נשואות אליהם, והשיר המתנגן ברקע יכול להעצים את החוויה פלאים. המוסיקה שצריכה להיות בעודכם במעבר אל הרגע הגדול של חייכם היא מוסיקה שאתם החתן והכלה מתחברים אליה וממש אוהבים(רצוי משהו דרמטי עם צלילים עמוקים כמו מנגינת כינורות , פסנתר או גיטרה קלאסית). . אומנם רוב האורחים כנראה ישכחו אחרי יומיים עם איזה שיר בחרתם להיכנס, אבל אתם תזכרו אותו עד סוף חייכם. אם יהיה לכם הופעה חיה של אמן או נגנים במעמד זה – גם האורחים יזכרו את החופה שלכם לזמן רב. לרוב מיד עם שבירת הכוס , נהוג לנגן ברקע שיר חתונה שמח וקצבי בעוד כולם באים לחבק ולשמוח יחד אתכם ומתחילים את הערב בעצם, במעבר אל השולחנות ואל רחבת הריקודים.

שירי חתונה לרחבת הריקודים

אתם שואלים את עצמכם באיזה מוזיקה לבחור, מה יקפיץ את האנשים על הרגליים ויגרום להם לרקוד עד אור הבוקר, אז אל דאגה. אני בטוח שאם תחשבו על זה מעט , תשימו לב שברוב החתונות , רוב השירים הם די אותו הדבר. לאחר השיר השלישי הDJ כבר יודע ולזהות את תגובת הקהל ויידע על מה לשים דגש – יותר מזרחית , יותר דיסקו לועזי , או יותר שירים קלאסיים כמו הטאנגו והפסדובלה(צריך לכבד גם את הסבא והסבתא כמובן...). רק תדאגו להכין לDJ מבעוד מועד כיוון כללי הרצוי על ידכם , עם מספר שירים שאתם פשוט חייבים שיתנגנו בחתונה ואינכם מוכנים לוותר עליהם.

שיר הסלואו לחתונה

הסלואו הראשון שלכם כזוג נשוי הוא עוד אחד מהרגעים הגדולים של החתונה , רגע שייחקק לנצח בליבכם לעד , ועל כן – חשוב שתקדישו לו מחשבה עמוקה. שיר הסלואו יכול להיות שיר מרגש עם מילים נוגעות ללב , יכול להיות דואט מוכר שמספר על אהבה , ויכול אף להיות נעימה מיוחדת מאיזה סרט רומנטי. הקשיבו למילות השיר , חפשו משמעות עמוקה מאחורי המילים , מצאו שיר שמצליח לרגש אתכם כל פעם מחדש ושתמיד גורם לכם להיזכר באהבה הגדולה שלכם אחד לשני.

שירי חתונה מוצלחים במיוחד

 

 

שירים אלו ורבים אחרים תוכלו למצוא באזור שירי החתונה שלנו כאן באתר חוגגים חתונה. תוכלו לשמוע ולבחור שירי חתונה מכל הסוגים: שירי סלואו מרגשים , שירים לכניסה חופה, להיטים לרחבת הריקודים וכדומה. תוכלו להיעזר בדירוג הגולשים לשירים השונים , להאזין להם שוב ושוב , לקרוא את מילות השירים ועוד.
בעזרת כלי יעיל זה תוכלו לקבל את הבחירה הטובה והנכונה ביותר עבור שירי החתונה שלכם.

ההצבעה שלך: ריק Average: 4 (3 הצבעות )