שירי חתונה - עצות מועילות

שירי חתונה - עצות מועילות

אחד הימים המרגשים בחיים הוא יום החתונה. יום זה של איחוד בין זוג אוהבים, הוא יום של חגיגה של כל החושים. כולם מתלבשים יפה, האוכל מושקע וטעים, אולם החתונה מאורגן ומצוחצח לכבוד האירוע המרגש, והמוסיקה המלווה את הנוכחים לאורך כל האירוע - מהווה מרכיב מרכזי בערב הגדול שלכם. זוגות מוצאים את עצמם משקיעים זמן ומרץ רבים בתכנון החתונה ובצדק. הדקדוק בפרטים הקטנים הוא מה שיהפוך את האירוע למוצלח ומרגש. לצד זו קיימת גם המחשבה המעשית לגבי כל פרט האם הוא נדרש או שאפשר לוותר עליו? התשובות לשאלות הללו הן שיכריעו את המחיר לכל החגיגה הזו.

שיר לחופה

יש דבר שאי אפשר לוותר עליו והוא שיר לחופה. הרבה זוגות מוצאים את החופה כשלב חשוב במהלך הערב ורוצים להשקיע בו. אותה בחירה של שיר לחופה מתוך שלל שירי חתונה שקיימים היום היא אחת מהבחירות הכי קשות. אם כן לפני בחירת שיר לחופה יש לעשות בדיקה מקדימה. למשל, כמה פעמים כבר נשמע אותו שיר בחתונות קודמות? האם אותו שיר נבחר כמומלץ לשיר חופה ברחבי הפורומים באינטרנט? ואם כן, האם אותו שיר כבר מסתמן כבנאלי?

שירי חתונה בנאלים

יש זוגות שעניין הבנאליות בנושא שירי חתונה הוא שולי עבורם כל עוד הם מתחברים ואוהבים את השיר. יש זוגות שחייבים שכל הערב יהיה מקורי, ורוצים להימנע מכל מחיר מבנאליות של שירי חתונה. במקרה כזה יש לשים לב לכמה דברים. ראשית, לא חייבים לבחור בשיר שמציע התקליטן. כמובן שהתקליטן מציע הצעה זו מטוב ליבו, אבל אם הוא חשב על השיר הזה כנראה שהוא גם השמיע את השיר הזה בעבר. שנית, לא להיות מקובעים על שיר בעברית. קיימים שירים רבים בשפות זרות שיכולים להיות שירי חתונה מצוינים לזמן החופה, שמבחינת מנגינה ותוכן תואמים למאורע. רעיון נוסף הוא לחשוב על שירי נושא מתוך סרטים, כאופציה עבור שירי חתונה.

תחליפים לשירים בנאלים

אם לא מתקבעים על שיר שיביע את הכוונה המדויקת בעזרת מילים שחייבים להתאים לחופה, ניתן לשקול כאופציה להשמיע במקום זה מנגינה ללא מילים. במקרה כזה, נפתח בפני הזוג המתחתן עולם ומלואו של יצירות מוסיקליות מרגשות. רעיון נוסף, הוא שירי חתונה מקורים המבוצעים ע"י קרובי משפחה או חברים קרובים שניחנו בכישרון מוסיקלי הרוצים להביע את אהבתם בשיר לחתן ולכלה. שילובם בזמן החופה יהפוך לחוויה מקורית ובלתי נשכחת.

ההצבעה שלך: ריק Average: 5 (2 הצבעות )