12 איסורי היופי הגדולים לפני החתונה

טיפוח כלה

מהם 12 ה-"לא"-ים הגדולים שאסור לכלה לעשות לפני החתונה? למה אסור לעשות אותם? אספנו את מומחי היופי של ישראל בכדי להביא לכן לכן טיפים פשוטים ומעולים שיעזרו לכן להיראות במיטבכן בערב החתונה.

 1. אסור לאכול או לשתות יין כהה ומאכלים כמו פירות יער.

  אם את לא רוצה חיוכים מוכתמים בתמונות החתונה שלך, עליך להימנע מאוכל שעלול לפגוע בגוון הלבן כפנינה של שמלת הכלה שלך או השיניים . מומלץ להשקיע בניקוי או הלבנת שיניים לפני החתונה (מומלץ להתחיל בתהליך כחודש לפני החתונה).

 2. אל תשתזפי.

  לא רק שמדובר בסכנה לעור, הגם שמראה שזוף מידי (במיוחד אם מדובר בשיזוף לא טבעי) עשוי להראות מוזר בתמונות החתונה, וחבל - האם ראיתן פעם כלה כתומה בשמלה לבנה?

 3. אל תעשי שעווה בקו הביקיני בפעם הראשונה בחייך, לפני החתונה

  אם את מתכננת לעשות שעווה בקו הביקיני, חשוב להתחיל את התהליך לפחות שלושה חודשים מראש – או דעי שעלייך יהיה לשאת בתוצאות. כי האזור הופך פחות כואב בכל פעם, ותוכלי להימנע מכאב גדול, נפיחות, וגירוי בליל הכלולות שלך.

 4. אל תחליפי גלולות למניעת הריון, תכשירי טיפוח לגוף, אבקת כביסה, וכדומה פחות משישה שבועות לפני החתונה.

  מרכך הכביסה אולי במבצע, אבל זה לא שווה את הפריחה שעלולה להיווצר כתוצאה מאלרגיה – ממש לא עסקה שווה. את לא רוצה להתעסק עם מוצרים חדשים, כי את פשוט לא יודעת איך העור שלך יגיב.

 5. אל תעשי טיפול פנים, תצבעי שיער או תסתפרי יומיים או פחות לפני החתונה.

  עשי זאת כשבוע לפני החתונה, כי אז יישאר לך זמן לתקן פאשלות כאלו או אחרות.

 6. הימנעי מנתרן מיותר כשבוע לפני החתונה

  כלומר, השתדלי לא לאכול מזונות מלוחים בשבוע שלפני החתונה, שכן נתרן שומר על פי חמישים ממשקלו במים, כך שאת יכולה להפטר מקילו – שני קילו ללא מאמץ.

 7. אל תעשי החלקת שיער לפני החתונה

  זה חמוד, ואולי מתאים לארוחת הערב החגיגית בה היית בשבוע לפני החתונה, אולם החלקת שיער ממש תקשה על הספר להשיג את המראה הקלאסי אותו ודאי תרצי בערב החתונה שלך.

 8. אל תסתובבי עם חזייה בבוקר החתונה

  כך תוכלי להימנע מסימנים ורודים ומכוערים על הגב והכתפיים הערב החתונה (במיוחד אם שמלת הכלה שלך היא סטרפלס!).

 9. לשתות מים, והרבה!

  שתי כפעמיים מכמות המים אותה את צורכת למשך לפחות חודש לפני החתונה כדי לשמור על העור שלך חי וזוהר. כמו כן, נסי להימנע משתייה מוגזמת של אלכוהול בתקופה זו.

 10. אל תשכחי את ערכת הטיפוח-חירום שלך

  סמכי עלינו כאשר אנחנו אומרים זאת – זה עשוי להיות קרש הצלה. קחי איתך סיכות ביטחון בגדלים שונים, דבק דו צדדי, ערכת תפירה קטנה, זוג מספריים קטנים, עט, אקונומיקה, סיכות, ספריי לשיער, נייר סופג, מגבונים לחים, מסטיק או סוכריות מנטה, סכין גילוח, דאודורנט, פלסטרים, מסיר לק, לק ברור, גוזז ציפורניים, מגבונים להסרת איפור, טמפונים, וכל דבר אחר שאת חושבת שאולי תצטרכי.

 11. אל "תבכי" את כל האיפור שלך!

  דומעת יקרה, שימי לב, בכי הינו מסיר האיפור הטבעי העתיק בעולם, ולכן חשוב לדעת איך לבכות כראוי. תחזיקי טישו ביד ואם תרגישי צורך מידי לפרוץ בבכי – ספגי אותו לפני שיהיה מאוחר מידי.

 12. אל תשכחי את המאפרת שלך או את מעצב השיער!

  בטחי בנו, הם רוצים לראות כמה יפה את. אל תשכחי לשלוח להם תמונה אחת לפחות כדי שהמאפרת שלך תוכל להתאים לך את האיפור המתאים ביותר. אם אפשר, אף קבעי עימה ועם הספר פגישה לפני על למנת שיוכלו להתכונן ליום הגדול.

ההצבעה שלך: ריק Average: 4.7 (3 הצבעות )