בוחרים די גיי

GOD IS A D.J
הגענו לחלק המעניין – בחירת הדי.ג'י. אומרים שמוסיקה טובה היא אחד הגורמים שהכי משפיעים על הצלחת האירוע ואני בהחלט מסכימה. כבר י להשתתף בכמה חתונות שהמוסיקה שנבחרה בהן לא ממש עשתה לי חשק לפצוח בריקוד סוער על הרחבה בעודי מחליטה עם עצמי ש"בחתונה שלי יהיה יותר טוב".
מי ידע שמעבר להחלטה על הפלייליסט שיעשה לכם שמח באירוע יש כל כך הרבה גורמים נוספים בבחירת האדם שינהל לך את כל רחבת הריקודים, כמו למשל איך לשמור על כל הצעירים ברחבה ובו זמנית לגרום לסבתא שלי לקום מהשולחן? ואיך לעזאזל להשאיר את חתונת החלומות שלי חיה ובועטת עד השעות הקטנות של הלילה?.
בהחלט היו לי המון חששות שגם לא קיבלו בהכרח מענה בפגישה שערכנו עם כמה וכמה אנשים מהתחום, פשוט בגלל העובדה ששום פגישה או שיחה נעימה ככל שתהיה, לא משקפת בעיניי את הביצוע באירוע עצמו. אמרו לנו שאין טעם ללכת לראות את הדי.ג'י בפעולה באירוע של זוג אחר כי ממילא הם לא בהכרח בחרו את אותו סגנון מוסיקה שאנחנו אוהבים והקהל הוא לא בהכרח אותו קהל וכו'. למרות ההמלצות החלטנו בכל זאת ללכת ולראות. במקרה שלנו אני יכולה לומר שזה כן הקל על ההחלטה. הלכנו לשני אירועים של שני די.ג'יים שונים ובהחלט ראינו את ההבדל. כמובן שמעבר למה שראינו התבססנו גם על המלצות ועל הכימיה ביננו לבין הדי.ג'י בפגישה. המסקנה שלי: תחום המוסיקה באירועים כולל היצע רחב של ספקים בטווחי מחירים שונים והבחירה היא קשה. אמנם יכול להיווצר חיבור מדהים עם ספק בפגישה, אבל זה לא בהכרח משקף את העבודה שלו באירוע עצמו.
טיפ: חשוב להתבסס על המלצות אבל גם לראות אירוע לדוגמא עם אותו סדר גודל של מס' מוזמנים כמו שלכם כדי להתרשם טוב יותר.
ועכשיו כשנושא המוסיקה נסגר, אפשר לצעוד בצעדי ריקוד קלילים אל עבר השלב הבא בארגון החתונה! 

No votes yet
Booking.com