מדריך זה, נבנה על מנת לעזור לכם, החוגגים, בארגון ותכנון האירוע בצורה הטובה ביותר. ארגון חתונה, בר מצווה, בת מצווה, ברית או בריתה יהפכו קלים יותר, כיוון שבמדריכים אלו ריכזנו מידע ששווה לכם כסף. הרגישו חופשי להגיב, ולבקש מידע נוסף ממערכת האתר.

המדריך למתחתנים - בחירת DJ , להקה , צלם ומפיק אירועים

יש לכם את הטבעות, קבעתם את התאריך המיועד, מה הלאה? עליכם להזמין נבחרת של נותני שירותים שונים אשר יגשימו לכם את חתונת החלומות שלכם. מדריך זה יעזור לכם למצוא את נותני השירותים והספקים הטובים ביותר עבורכם.

אסטרטגיות לחסכון כסף

לא משנה מה גודל התקציב שלכם, אתם מסוגלים להגיע לאירוע נדיר באיכותו עם סגנון ואיכות גבוהה. מדריך זה ייתן לכם מספר אסטרטגיות תכנון וטיפים נוספים שיאפשרו לכם לחסוך בהוצאות האירוע.

תכנון חתונה - הטעויות הגדולות

גם הזוג החכם והמאורגן ביותר עשוי לעשות טעויות בארגון ותכנון האירוע. במדריך זה נביא לתשומת לבכם את 9 השגיאות הנפוצות שעליכם להיזהר מהן לפני האירוע הגדול.

מציאת אולם אירועים

אז החלטתם להתחתן... עכשיו מתחיל כל הכאב ראש הכרוך בארגון האירוע – והכאב ראש הגדול ביותר הוא הצורך במציאת אולם. איך עושים זאת כמו שצריך...? מה עלינו לחפש על מנת למצוא את האולם המושלם..? מדריך זה ייתן לכם מספר עצות אשר ידריכו אתכם ויכוונו אתכם אל אולם החלומות שלכם.

טיפים בארגון החתונה

אם תשאלו כל זוג שנישא לאחרונה – מה המפתח לחתונה מוצלחת – כולם יענו את אותה התשובה : הכול נעוץ בתכנון. תקלות קטנות מתרחשות כמעט בכל אירוע , אבל(וזה אבל גדול מאוד) – אתם יכולים לחסוך לעצמכם הרבה כאב ראש וגינונים פשוט על ידי הכנת תוכנית יעילה לארגון האירוע ולעמוד בה. במדריך הבא נתן לכם כמה טיפים שיעזרו לכם בהקמת התוכנית הזו ויורידו קצת מהלחץ שאתם נמצאים בו לקראת הרגע הגדול של חייכם...

12 חודשים לפני החתונה - מה עושים?

ממש עכשיו התארסתם? מדמיינים כבר את החתונה? התחלתם לחשוב כבר על כל הדברים שתצטרכו לעשות ומתי תעשו אותם? מרגישים קצת אבודים? הסירו חשש מליבכם, במדריך זה תמצאו רשימה של כל הדברים שעליכם לעשות במשך כל השנה הקודמת לאירוע הגדו , חודש אחר חודש. מדריך זה יוביל אתכם וייתן לכם כיוון, אך כמובן שאתם מוזמנים לשאול את המומחים שלנו שאלות נוספות, אם לא מצאתם תשובה במדריך זה או במדריכים האחרים שלנו.