המדריך למתחתנים - בחירת DJ , להקה , צלם ומפיק אירועים

יש לכם את הטבעות, קבעתם את התאריך המיועד, מה הלאה? עליכם להזמין נבחרת של נותני שירותים שונים אשר יגשימו לכם את חתונת החלומות שלכם. מדריך זה יעזור לכם למצוא את נותני השירותים והספקים הטובים ביותר עבורכם.

קודם כל הדבר הראשון שעליכם לעשות הוא לקבל חוות דעת והמלצות מיועצי ומפיקי אירועים, כמו כן ממכרים קרובים שלכם שהתחתנו לא מזמן. בהסתמך על חוות הדעת וההמלצות שקיבלתם, תאמו ראיונות עם אותם ספקים ונותני שירותים הנראים לכם ביותר.

הכינו רשימת שאלות. תהיו צרכנים חכמים, בצעו סקר שוק, אל תפחדו לשאול שאלות קטנות כגדולות, והשוו עם המתחרים.
זכרו שהספק או נותן השירותים עובד אצלכם – ולא להפך!

להקה
המוזיקה קובעת את האוירה והמצב רוח של האירוע. מיד לאחר קביעת התאריך והזמנת האולם, הדבר הבא שעליכם לסגור הוא להקה. סגנון הלהקה שאתם מזמינים תלוי בטעם ובסגנון האישי שלכם, כמו כן בסוג האירוע המבוקש. ישנם כאלה המעדיפים רק פסנתרן שינגן מוזיקה נעימה ברקע, וישנם זוגות אשר יעדיפו הופעה חיה של להקה עם 6 זמרים אשר ירקידו ללא הפסקה את הקהל. בכל אופן, השתדלו להאזין לדיסק של סגנון המוזיקה של הלהקה ובקרו באירועים אחרים אשר הם מבצעים בקרוב...

DJ
האם אתם רוצים DJ מדליק שינגן שירים קצביים וחדשים, או אולי DJ שינגן שירי אום כולתום ומוזיקה מזרחית? תדאגו להיפגש עם כל המקצוענים בתחום ולהכיר אותם באופן אישי על מנת שתוכלו להתרשם מאישיותם ומהסגנון שלהם. דברו עם לקוחות קודמים שיספרו לכם על הופעתו של הDJ באירוע שלהם. ודאו שניתנת לכם אפשרות להשפיע על רשימת השירים לחתונה (לפני האירוע ובמהלכו, אחרי הכול – זאת החתונה שלכם ולא של ה-DJ).

צלם
מי יצוד את הרגעים הגדולים של האירוע בעדשה? בעל הסטודיו, שעבודותיו כל כך נפלאות שתרצו להחתימו מיד, או אולי צלם עצמאי שבעל הסטודיו עובד איתו ולא ראיתם אפילו תמונה אחת שלו? המון זוגות מניחים שהצלם שאיתו הם דיברו יבוא בעצמו לצלם את האירוע אולם ייתכן מאוד, שהן יקבלו מישהו אחר שעובד עם הצלם או הסטודיו שדיברתם איתו. ודאו שהצלם איתו אתם מדברים ורואים את עבודותיו הוא הצלם אשר יבוא לצלם את האירוע שלכם ולא מישהו אחר.

לגבי צילום הוידיאו – בדקו בכמה מצלמות הצלם ישתמש, האם המצלמות הם על כתפי הצלמים או בעלי מעמד מיוחד. כמו כן, בדקו את רמת התאורה והחוטים אשר הצלם יוסיף לאולם - יותר מדי תאורה וכבלים שמשתרכים לכול עבר ברחבת הריקודים – עלולים לפגום באוירה הכללית של האירוע.

מפיק ומעצב אירועים
מעצב או מפיק אירוע יכול לגרום לאירוע שלך לקפיצת מדרגה משמעותית, וגם יחסוך ממך הרבה כאב ראש. דאגו לבחור בעל מקצוע רציני עם נסיון מוכח והמלצות רבות. דברו בעצמכם עם לקוחות אחרונים שלו ותשאלו את דעתם לגביו. אל תסתפקו בהמלצות שהוא יראה לכם בלבד. שימו לב לבדוק את ההמלצות שהוא מביא לכם ולהשוות אותם לתנאי השוק – לא תמיד מפיק האירוע יביא את ההצעות הטובות ביותר.

בסופו של עניין, הדבר החשוב ביותר בהתקשרות עם כל סוג של ספק או נותן שירותים לאירוע שלכם הוא חוזים. חתמו על חוזה כתוב עם כל בעל מקצוע שקשור לאירוע שלכם – אל תסתפקו בסיכום בעל פה. ודאו שהחוזה מכיל את כל הפרטים החשובים ושיהיה מקיף ככל האפשר.

בין השאר החוזה צריך לכלול את הפרטים הבאים: תאריכים, שעות, פירוט מדויק של מה שמגיע ולא מגיע לכם מאותו הספק\אדם\חברה.
בצורה זו , אין סיכון, מפלס הלחץ שלכם יורד ובמקרה הכי גרוע – אם חס וחלילה תצוץ אי הבנה או שמשהו משתבש – תמיד יש חוזה כתוב שניתן להסתמך עליו.

מזל טוב , ובהצלחה !

No votes yet
Booking.com