כמה כסף לתת באירוע?

כמה כסף?

אתם עומדים בפני אירוע כגון חתונה, בר מצווה, בת מצווה, ברית או בריתה, ואין לכם מושג כמה כסף מקובל לתת כמתנה? ובכן, הגעתם למקום הנכון. פורטל חוגגים, ריכז עבורכם מידע משנים רבות של נסיון בתחום, ובנה כלי אשר יעזור לכם בחישוב כמה כסף לתת. מטרתו - לעזור לכם לתת כמתנה סכום הוגן אשר יגרום לכם ולבעל האירוע להרגשה טובה. מחשבון כמה כסף הינו תעודת הביטוח שלכם.

כל שעליכם לעשות, הוא למלא את הפרמטרים השונים, כגון מידת הקירבה, מועד האירוע ומצבכם התעסוקתי, והכלי יחשב עבורכם כמה כסף צריך לשים. בחרנו שלא "לעגל" את הסכום, על מנת שתוכלו לקחת את ההחלטה הזו בעצמכם - האם לעגל למטה או למעלה.

מקווים שכלי זה אכן יעזור לכם להגיע להחלטה הנכונה בחישוב גובה הסכום, שכן החלטה זו תתרום להרגשה הטובה שלכם ושל בעל השמחה. אם עדיין לא החלטתם אם ללכת או לא, נסו את מחשבון התירוצים לאירוע - יכול להיות שתצליחו להתחמק!

אם בכל זאת בחרתם ללכת לאירוע, העזרו בכלי למציאת לבוש לאירוע, על מנת למצוא את הלוק המושלם עבורכם.

מי הביא כמה?

שימו לב! על מנת שלא תשכחו כמה כסף שמתם באירוע אליו אתם הולכים, אנו ממליצים לכם להשתמש בתוכנה החינמית מבית אתר חוגגים שתנהל עבורכם את "ספר הצ'קים" - ככה תוכלו לעקוב אחר כמה כסף הוצאתם וכמה קיבלתם באירועים שונים - מי הביא כמה? - התוכנה שתזכיר לכם כמה הבאתם באירועים וחתונות


 
תוצאה:

 

Booking.com